Způsoby platby

1. Hotově - dobírkou

Zboží zaplatíte v hotovosti přímo řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Tento způsob platby doporučujeme v případě, že požadujete co nejrychlejší dodání zboží. 

 

2. Platba předem na bankovní účet

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, po připravení objednaného zboží Vám na email zašleme podklady pro platbu. Po připsání platby na náš účet č. 2900428175/2010 zboží obratem předáme zvolenému přepravci, případně připravíme k osobnímu odběru.

Prosíme, neposílejte platbu dříve, než Vám zašleme podklady k zaplacení! Dochází pak k nesprávnému párování plateb a tím i prodloužení doby odeslání. Děkujeme.

 

3. Online bankovním převodem

Velmi rychlý a pohodlný způsob placení - po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni do Vašeho internetového bankovnictví, kde můžete potvrdit platbu. Připsání peněz vidíme okamžitě a můžeme tak ihned pracovat na vyřízení Vaší objednávky.

 

4. Online platba kartou

Velmi rychlý a pohodlný způsob placení - po odeslání objednávky se Vám otevře formulář pro vyplnění údajů o Vaší platební kartě. Připsání peněz vidíme okamžitě a můžeme tak ihned pracovat na vyřízení Vaší objednávky.

 

5. Hotově při osobním odběru 

Při osobním vyzvednutí zboží v provozovně BONASTYL, Dr. Kramáře 2893, Dvůr Králové nad Labem. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení