Způsoby platby

1. Hotově - dobírkou

Zboží zaplatíte v hotovosti přímo řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Tento způsob platby doporučujeme v případě, že požadujete co nejrychlejší dodání zboží. 

 

2. Platba předem na bankovní účet

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, po připravení objednaného zboží Vám na email zašleme podklady pro platbu. Po připsání platby na náš účet č. 2900428175/2010 zboží obratem předáme zvolenému přepravci, případně připravíme k osobnímu odběru.

Prosíme, neposílejte platbu dříve, než Vám zašleme podklady k zaplacení! Dochází pak k nesprávnému párování plateb a tím i prodloužení doby odeslání. Děkujeme.

 

3. Online bankovním převodem

Velmi rychlý a pohodlný způsob placení - po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni do Vašeho internetového bankovnictví, kde můžete potvrdit platbu. Připsání peněz vidíme okamžitě a můžeme tak ihned pracovat na vyřízení Vaší objednávky.

 

4. Online platba kartou

Velmi rychlý a pohodlný způsob placení - po odeslání objednávky se Vám otevře formulář pro vyplnění údajů o Vaší platební kartě. Připsání peněz vidíme okamžitě a můžeme tak ihned pracovat na vyřízení Vaší objednávky.

 

5. Hotově při osobním odběru 

Při osobním vyzvednutí zboží v provozovně BONASTYL, Dr. Kramáře 2893, Dvůr Králové nad Labem.