České ponožky CRAZY SOCKS

Veselé ponožky do práce i na procházkuV roce 2018 jsme jen pro vás vytvořili značku ponožek CRAZY SOCKS®, která vám vykouzlí úsměv na rtech hned při ranním oblékání. Motivy veselých ponožek, které sami navrhujeme a pravidelně obměňujeme, osloví každou hravou duši, která nechce splynout s davem. Ozvláštněte svůj běžný styl oblékání barevnými kvalitními ponožkami, které vyjadřují vaši osobnost a jedinečný styl.

Ukažte světu, co vás baví

Kromě klasických slušivých vzorů, jako jsou proužky, kostky a puntíky, můžete ukázat kolegům v práci, jací jste a co vás skutečně baví. Jste milovníci koček, piva nebo akvarijních rybiček? Žádný problém! Máme mnoho motivů, které si sami navrhujeme a pravidelně je obměňujeme. Uvidíte, že si vyberete.

Vsaďte na českou výrobu

Vysoké ponožky jsou oblíbenou klasikou, díky které vás nebudou zábst kotníky ani v zimních měsících. A když vám veselé ponožky vykouknou z polobotek na pracovní schůzce, uvidíte, že hned prolomíte ledy. Nízké kotníkové ponožky vám budou zase společnicemi na každém kroku, jakmile vykoukne sluníčko a vyrazíte na procházku v sukni nebo kraťasech. Ať zvolíte vysoký nebo nízký střih, věřte, že všechny ponožky mají exkluzivní kvalitu a jsou vyráběné tady u nás, v České republice.

Co ještě byste měli o ponožkách CRAZY SOCKS vědět:

  • CRAZY SOCKS je naše vlastní registrovaná značka ponožek
  • věřte, že ponožky vynikají svou kvalitou příze, ze které jsou pletené
  • veškeré motivy a design navrhujeme my
  • ponožky vyrábíme v České republice ve spolupráci se zkušenými českými pletaři
  • navrhujeme i tematické kolekce s vánočními, Halloweenskými a dalšími vzory

Nenašli jste motiv ponožek, který by vás vystihoval nebo máte vlastní originální představu? Napište nám a třeba bude následující kolekce veselých ponožek inspirovaná vašimi nápady.

 

Vyžeňte nudu z šatníku veselými ponožkami

Kvalitní české ponožky jsou ideální dárek

 

 

Řekněte to ponožkou

Hravé a veselé ponožky jsou vždy skvělým dárkem pro každého. A je jedno, jestli chcete obdarovat kamarádku, přítele, přítelkyni, tátu nebo babičku. Aby pro vás byl výběr dárku ještě jednodušší, připravili jsme nádherné dárkové sady pro všechny, které máte rádi.