Panel uživatele

Naše služby

Již řadu let naše firma působí v oblasti výroby a distribuce převážně českých výrobků v oblasti ponožkového a punčochového zboží, spodního a nočního prádla do maloobchodních prodejen. S rostoucí poptávkou po našich výrobcích jsme se rozhodli přiblížit naše zboží i Vám, konečným zákazníkům. Připravili jsme pro Vás rozsáhlou nabídku převážně českých výrobků. U veškerého nabízeného zboží klademe maximální důraz především na kvalitu produktu a maximální spokojenost našeho zákazníka. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní produkty a služby, proto budete-li mít jakékoli připomínky či návrhy na jejich zlepšení, budeme rádi, když nás budete kontaktovat. 

Nabízíme Vám

 • Výroba ponožek na zakázku

  Nenašli jste u nás ponožky, které by Vám vyhovovaly? Máte konkrétní představu a rádi byste ji zrealizovali? Nabízíme Vám možnost výroby ponožek dle Vašeho vlastního návrhu. Minimální množství kompletní zakázky je 300 párů od jednoho druhu (u ponožek s tvarovým plyšem v chodidle minimálně 500 párů). Nezáleží tedy na rozložením mezi barvy či velikosti.

  Můžete použít i jakoukoli naši ponožku a pouze změnit barvu, logo či nápis - je to jen na Vás. Stačí nás kontaktovat a dále se domluvíme individuálně.

  Výroba zakázky trvá přibližně 8-12 týdnů v závislosti na složitosti vzorování a objemu zakázky.

 • Ponožky

  Prohlédněte si širokou škálu ponožek, které jsme pro Vás připravili. Veškeré ponožky jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a maximální spokojenost našich zákazníků. Veškeré ponožky si navrhujeme sami a vyrábíme za pomocí zkušených českých pletařů. K výrobě jsou používány pouze osvědčené certifikované kvalitní materiály. 

 • Punčochové zboží

  Najdete zde kompletní sortiment punčochového zboží předních českých výrobců EVONA, ELITE, DARREN a oblíbené značky MONA. 

 • Dětské punčocháče

  Nabízíme Vám také dětské bavlněné punčocháčky. Na výběr jsou jak vzorované punčocháčky, tak punčocháčky ze 100% bavlny nebo kamaše. Veškeré výrobky jsou vyrobeny v České republice.

 • Spodní prádlo

  Jako obchodní zástoupení předních českých výrobců, Vám poskytujeme rozsáhlou nabídku spodního prádla značek ANDRIE a EVONA.

 • Oblečení

  Vyberte si z nabídky triček, tílek a sportovního oblečení. 

 • Pyžama

  Vyrábíme pro Vás tradiční česká pyžama z kvalitního úpletu, plátna i flanelu. Vedle toho v naší nabídce můžete najít také atraktivní pyžama značky MONA.

 • Župany

  Vyberte si z nabídky kvalitních pánských, dámských i dětských županů. 

 • Zástěry

  Již řadu let pro Vás vyrábíme tradiční zástěry. Na výběr jsou jak silonové, tak i z bavlněného plátna. 

NOVINKY

Doprava zdarma

 

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Instagramu

Přihlášení

Tato stránka používá COOKIES. Více informací.